Kvalitní servis strojů Stihl Praha

Servis strojů Stihl v Praze

Zajišťujeme autorizovaný prodej a servis elektrického nářadí značky Stihl v Praze, Brně, Ostravě a dalších oblastech. Servisujeme také stroje těchto značek: Makita, Dolmar, Metabo, Elekra Beckum, HIKOKI, Viking, AEG, Milwaukee, Narex, Protool, Bosch, DUSS a DeWALT. Nechte si u nás seřídit nebo nabrousit nářadí, bude se vám lépe pracovat!

Stihl

Co je součástí servisu značky Stihl?

Provádíme komplexní servis strojů Stihl i dalších značek pro řemeslníky a drobné firmy, včetně rozvozu zboží, zásilkového prodeje i následného záručního i pozáručního servisu. Servisujeme vrtačky, motorové a pásové pily, bourací kladiva, aku nářadí, kompresory i elektrocentrály apod. Zajistíme vám veškerý servis nejen elektrického nářadí!

Kvalitní nářadí, stroje a zařízení

Naše společnost provozuje značkovou prodejnu, půjčovnu a servis kvalitního nářadí, strojů a zařízení. Jsme přesvědčeni, že kvalitní výroba vzniká pouze s kvalitním nářadím a stroji, které jsou provozně spolehlivé. Vysoký výkon těchto strojů poté přímo ovlivňuje produktivitu a efektivitu práce, čímž samozřejmě zvyšuje konkurenceschopnost.

Proto jsme se již v roce 1998 stali autorizovaným prodejcem značkového nářadí a provozujeme servis značky Stihl v Praze i po celé České republice. Tradice této značky se datuje již od počátku 20. století. Od té doby si motorové pily, zahradní traktory a křovinořezy Stihl získaly celosvětovou oblibu.

Zaměřujeme se tedy nejen na prodej této značky, ale také na odborný servis zahradní techniky Stihl. Pokud tedy potřebujete opravit nebo seřídit křovinořez či například pilu, obraťte se na náš servis Stihl v Praze. Vždy vám rádi a ochotně pomůžeme!

Proč servis od Makita Praha?

 • Autorizovaný prodej a odborný servis
  Jsme autorizovaný prodejce a provozujeme půjčovnu a profesionální servis značky Stihl a další kvalitní zahradní techniky, strojů a nářadí.

 • Servis Stihl v Praze přímo na prodejně
  Servis značky Stihl i strojů jiných značek provádíme přímo na prodejně v Praze 3, čímž zajišťujeme krátké servisní lhůty.

 • Široký sortiment strojů a techniky
  Máme k dispozici široký sortiment kvalitních strojů, nářadí a zahradní techniky značek Stihl, Makita, Metabo, Dolmar, Viking a dalších.

 • Nabízíme profesionální poradenství
  Profesionálně vám poradíme a pomůžeme vám řešit problémy s vaším nářadím. Proto jsme také zřídili telefonickou informační službu pro zákazníky na tel. 222 710 708 nebo info@makitapraha.cz.

Máte zájem o servis techniky Stihl nebo servis strojů jiné značky?
Kontaktujte nás
!