Autorizovaný servis strojů Metabo Praha

Servis strojů Metabo v Praze

Působíme jako záruční i pozáruční autorizovaný servis elektrického nářadí značky Metabo v Praze, Brně, Ostravě a dalších oblastech. Servisujeme také stroje těchto značek: Stihl, Makita, Dolmar, Elekra Beckum, HIKOKI, Viking, AEG, Milwaukee, Narex, Protool, Bosch, DUSS a DeWALT.
Metabo

Seřídíme vám nebo nabrousíme nářadí, aby se vám lépe pracovalo! Provozně spolehlivé nářadí s vysokým výkonem má přímý vliv na zvýšení kvality práce a produktivity.

Co je součástí servisu značky Metabo?

Provádíme komplexní autorizovaný servis strojů Metabo i dalších značek pro řemeslníky a drobné firmy. Zajišťujeme také rozvoz zboží, zásilkový prodej i následný záruční či pozáruční servis. Servisujeme vrtačky, pily, míchadla, šroubováky, utahováky, brusky a další nářadí Metabo.

Zajistíme vám veškerý servis nejen elektrického nářadí! Pomůžeme objednat náhradní díl, opravit váš stroj a rádi zodpovíme vaše dotazy.

Autorizovaný prodej a servis Makita Praha

Naše společnost provozuje značkovou prodejnu, půjčovnu a servis kvalitního nářadí, strojů a zařízení. Jsme přesvědčeni, že kvalitní výroba vzniká pouze s kvalitním nářadím a stroji, které jsou provozně spolehlivé. Vysoký výkon těchto strojů poté přímo ovlivňuje produktivitu a efektivitu práce, čímž samozřejmě zvyšuje konkurenceschopnost.

Proto jsme se již v roce 1998 stali autorizovaným prodejcem značkového nářadí a provozujeme servis značky Metabo, Makita, Dolmar, Hikoki a dalších značek v Praze i po celé České republice.

Firma Metabo vznikla roku 1924 v Německu. Od té doby si vrtačky, aku systémy, brusky či pily Metabo získaly celosvětovou oblibu.

Zaměřujeme se tedy nejen na prodej strojů této značky, ale také na profesionální servis elektrického nářadí Metabo.

Potřebujete opravit nebo seřídit elektrické nářadí? Obraťte se na náš servis Metabo v Praze. Vždy vám rádi a ochotně pomůžeme!

Proč servis Metabo od nás?

 • Autorizovaný prodej a odborný servis
  Jsme autorizovaný prodejce a provozujeme půjčovnu a profesionální servis značky Metabo a další kvalitní zahradní techniky, strojů a nářadí.

 • Servis Metabo v Praze přímo na prodejně
  Servis nářadí značky Metabo i strojů jiných značek provádíme přímo na prodejně v Praze 3, čímž zajišťujeme krátké servisní lhůty.

 • Široký sortiment strojů a techniky
  Máme k dispozici široký sortiment kvalitních strojů, nářadí a zahradní techniky značek Metabo, Stihl, Makita, Dolmar, Viking a dalších.

 • Nabízíme profesionální poradenství
  Profesionálně vám poradíme a pomůžeme vám řešit problémy s vaším nářadím. Proto jsme také zřídili telefonickou informační službu pro zákazníky na tel. 222 710 708 nebo info@makitapraha.cz.

Máte zájem o servis nářadí a aku systémů Metabo nebo servis strojů jiné značky?
Kontaktujte nás
!