Univerzální vysavač Metabo ASR 25 L SC 602024000

Kód: ASR25LSC
Akce Tip
Značka: Metabo
ZDARMAZDARMA 12 088 Kč –39 %
ASR25LSC
12 088 Kč –39 % 7 280 Kč 6 016,53 Kč bez DPH
Skladem

Velmi výkonný dílenský vysavač, který kombinuje sílu a praktičnost. Díky výkonu 1400 W a podtlaku 248 milibarů snadno vysajete i větší nečistoty. Pro suché a mokré vysávání - pro komerční použitíl. Ideální pro mobilní použití díky nízké hmotnosti a kompaktní konstrukciK odsávání u elektrického nářadí a k čištění staveniště, dílny, atd. Přístrojová zásuvka pro elektrické nářadí k využívání automatického zapínání a vypínání vysavače. SelfClean: poloautomatické čištění filtru během pracovních přestávek pro další použití. Automatické vypnutí při mokrém vysávání, je-li dosaženo maximální výšky náplně.

Ochrana uživatele: Certifikace podle normy EU pro prach třídy L

 

Detailní informace

Poradenství | MAKITAPRAHA.cz
30 dnů na vrácení zdarma | MAKITAPRAHA.cz
Prověřerné nářadí | MAKITAPRAHA.cz
VLASTNI SERVIS NÁŘADÍ | MAKITAPRAHA.cz

Detailní popis produktu

Průmyslový vysavač ASR 25 L SC pro suché a mokré vysávání je vhodný pro průmyslové využití a to včetně certifikace EU pro třídu prachu L. Vysavač s objemem nádoby 25 litrů je díky své nízké hmotnosti (11 kg) a menším rozměrům ideální pro mobilní využití. Výhodou tohoto modelu vysavače je také poloautomatické čištění filtru SelfClean, který oklepe filtr během pracovních přestávek a nedochází tak k jeho ucpání a snížení sacího výkonu. Součástí výbavy je také spínací zásuvky pro elektronářadí.

Mobilní vysavač prachové třídy L

Všestranný vysavač ASR 25 L SC je vhodný pro vysávání prachu a pevných částic (skleněné střepy, hřebíky atd.), stejně tak i tekutin každého typu kromě lehce vznětlivých a hořlavých tekutin (oleje, alkoholu). Díky certifikované prachové třídě L je možné vysavač METABO použít také k odsávání lehce zdraví ohrožujících materiálů ve stavebních a dílenských provozech.

 • Automatický doběh k úplnému vyprázdnění sací hadice
 • Antistatické základní vybavení brání statickému nabíjení při použití vhodného příslušenství
 • Možnost navinutí kabelu
 • Praktický zásobník na příslušenství a odkládací plocha

0202400m_01_1

Spínací zásuvka pro elektronářadí

Zabudovaná spínací zásuvka pro elektrické nářadí je praktickou funkcí, která umožňuje pohodlné a efektivní používání průmyslové vysavače ve spojení s elektrickým nářadím. Tato funkce je implementována vysavačem a umožňuje automatické zapínání a vypínání vysavače v závislosti na provozu elektrického nářadí. Vysavač je k tomuto účelu vybavený také funkcí automatického doběhu k úplnému vyprázdnění sací hadice při odsávání.

Poloautomatický oklep SelfClean

Praktická funkce poloautomatického čištění filtru SelfClean výrobce METABO, přináší mnoho výhod při používání vysavače v různých pracovních situacích. Tato inovativní funkce je navržena tak, aby automaticky odstraňovala nahromaděnou nečistotu z filtračního systému vysavače během pracovních přestávek. Díky funkci SelfClean je zajištěn konstantní sací výkon vysavače i během náročných pracovních podmínek. Filtr zůstává čistý a účinný, což umožňuje optimální sběr prachu a nečistot. Tím se zlepšuje výkon a prodlužuje jeho životnos.

 Příslušenství

 • Sací hadice (Ø 35 mm / 3,2 m)
 • Mezikus rukojeti
 • 2 sací trubky z plastu
 • 2 polyesterové filtrační kazety (třída M)
 • Filtrační sáček z netkané textilie
 • štěrbinová hubice
 • univerzální hubice

Doplňkové parametry

Kategorie: Vysavače
Záruka: 2 roky
Balení: Krabice
Příkon: 1.400 W
Objemový průtok max.: 4380 l/min
Filtrační plocha: 8600 cm²
Podtlak: 270 hPa (mbar)
Objem nádoby: 25 l
Sací hadice Ø: 35 mm
Délka hadice: 3.2 m
Délka kabelu: 8 m
Hmotnost: 11 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

metabologoiii

O SPOLEČNOSTI

V roce 1923 Albrecht Schnizler vyrobil první vrtačku na ruční pohon. Tato vrtačka do kovu (Metallbohrdreher) dala jméno společnosti Metabo. Dnes tento tradiční podnik zaměstnává asi 2.000 lidí, z toho 1.200 v německém Nürtingenu. 25 dceřiných společností a více než 100 zastoupení zajišťuje, že prémiová řešení společnosti Metabo lze nalézt téměř ve všech zemích.

Vedle kabelových a pneumatických řešení důsledně sledujeme vizi bezkabelového staveniště a jsme vedoucí firmou v akumulátorové technologii, abychom mohli profesionálům nabídnout větší svobodu při maximálním výkonu. Metabo získalo více než 700 patentů a ochranných práv. Švábský dodavatel robustních, výkonných a ergonomických profesionálních řešení vyvíjí a vyrábí pro uživatele v oblasti stavebnictví, renovace a ruční kovovýroby a kovoprůmyslu.