Makita TD110DSAE Aku rázový šroubovák Li-ion CXT 10,8/12V/2,0Ah
Kód: TD110DSAE
Neohodnoceno
K dodání do 3-4 dní
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
MAKITA TD110DSAE
Detailní informace
Poradenství | MAKITAPRAHA.cz
Prověřerné nářadí | MAKITAPRAHA.cz
VLASTNI SERVIS NÁŘADÍ | MAKITAPRAHA.cz
Detailní popis produktu
  • Kompaktní rázový šroubovák a akumulátorem Li-ion 10,8V/2,0 Ah
  • Upnutí šestihran 1/4"
  • Silný utahovací moment 110 Nm
  • Elektronický vypínač, elektrická brzda, L/P chod
  • Ergonomicky tvarovaná pogumovaná rukojeť
  • LED osvětlení pracovní plochy
  • Elelektronická ochrana akumulátoru/li>
  • V přepravním kufru se dvěma akumulátory a nabíječkou
  • Příslušenství
    • Transportní kufr (821661-1)
    • 2 ks akumulátoru BL1020B (197394-3)
    • Nabíječka DC10SA (197355-3)
    • Háček (346909-5)
Doplňkové parametry
Kategorie: Li-ion 10,8/12V CXT
Záruka: 3 roky
EAN: 0088381800600
Balení: Kufr
? Akumulátorové napětí: 10,8V / 12V CXT
Baterií v balení: 2
? Kapacita Akumulátoru: 2,0Ah
? Filtr hmotnosti: do 1,0
? Filtr utahovací moment: 61 - 150
Otáčky naprázdno: 0-2600 min-1
Počet úderů naprázdno: 0-3500 min-1
Max. utahovací moment: 110 Nm
Standardní šroub: M5 - M12
Upnutí / velikost vrtáku: Šestihran 1/4"
Hmotnost: 1,0 kg
Rozměry (DxŠxV): 153 x 66 x 204 mm